Erzincan Yıldırım İçin Tek Yürek

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci 23 Haziran’da gerçekleşecek olan İstanbul Büyük Şehir Belediyesi seçimlerinde Erzincanlılar olarak tek yürek olduklarını ve Zillet ittifakına karşı Erzincan’ın evladını yalnız bırakmayacaklarını belirtti.

Erzincan Yıldırım İçin Tek Yürek

AK Parti Erzincan İl Başkanı Şireci yapılan çalışmalar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasın da; “Cumhur ittifakı tarafından 23 Haziran’da gerçekleşecek olan İstanbul Büyük Şehir Belediyesi seçimleri için koordineli ve hummalı bir çalışma yapılıyor. İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Sayın Binali Yıldırım’a destek için Erzincan’dan İstanbul’a tek yürek olduk. Gönülleri birleştirdik, kırgınlıkları, dargınlıkları bir kenara bıraktık.

Erzincanlılar olarak tek yürek olduk. Zillet ittifakına karşı Erzincan’ın evladını yalnız bırakmadık.  Yalan dolanlarla milletimizin gözünde kendini küçük düşürüp bu ülkenin Valisine hakaret eden, polisini aşağılayan bir aday inkâr politikasıyla bu milleti kandırmaya çalışmaktadır. Erzincan’ın suyunu içen bu toprakların ekmeğini yiyen havasını soluyan Can Erzincan’ın evladı Sayın Binali Yıldırım’ın geçmişi geleceğinin en büyük teminatıdır.

Ben buradan tüm Erzincanlı hemşerilerimize, İstanbullu vatandaşlarımıza sesleniyorum. Bu seçim sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin büyük bir imtihanıdır. Halkla kucaklaşacağız diyenler daha seçimi kazanmadan halkı kandırmayı seçmiştir. Yayınlanan görüntülere rağmen inkar politikası yürütenler muvaffak olamayacaklardır. İstanbul Türkiye'nin en tecrübeli mimarı gönül adamı Sayın Binali Yıldırım'ın başkanlığında yeni bir çağa girecektir. İstanbul'un ilçesini yönetemeyenler kuklalık yapmak için makam koltuğu peşinde koşanlar milletin tokadını 23 Haziran'da iliklerine kadar hissedecektirler.

Biz Can Erzincan'ın evladı Sayın Binali Yıldırım için AK Parti Erzincan İl teşkilatı olarak son Başbakanımız ülkemizin mimarı Erzincan’ın evladı Sayın Binali Yıldırım’a destek için Erzincanlı olup İstanbul’da oy kullanacak seçmenlerimize yönelik bir çalışma başlattık.

Biz Erzincanlılar olarak İstanbul nüfusunu oluşturanlar arasında 12. sırada yer alıyoruz. Çalışmalarımız kapsamında sivil toplum kuruluşları aracılığıyla bu seçmenlerimize ulaştık. İstanbul seçimini ve önemini anlattık. Medarı iftiharımız Sayın Binali Yıldırım’ı desteklemek için oylarını istedik.

Şireci, Erzincan olarak milletvekillerimizle birlikte 8 ilçe başkanımız belediye başkanlarımız, il, Merkez ilçe, kadın ve gençlik kolları ile İstanbul’da gidilmedik semt ilçe mahalle bırakmadık. El ele gönül gönüle 23 Haziran inşallah Cumhur ittifakının başarısıyla taçlanacaktır” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 09:29
Son dakika haber buldum Spor haberleri