Delikurt, Beklenen Gün Geldi Dedi

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan yardımcısı Adnan Delikurt 26 Eylül’de yapılacak olan büyük kurultay için beklenen gün geldi dedi.

Delikurt, Beklenen Gün Geldi Dedi

20 Aralık 2020 yılında kurulan Mustafa Sarıgül’ün Genel Başkan yardımcısı olan Adnan Delikurt Türkiye olarak zor günler geçiriyoruz gerçekten artık herkes çok yoruldu bu gidişe dur demenin zamanı geldi dedi.

Geçtiğimiz hükümet dönemlerinde sırasıyla Merhum Yıldırım Akbulut’un Baş danışmanlığı görevinde bulunan eski Bakanlardan Ali Coşkunun müsteşarlığını yürüten Adnan Delikurt siyasi olarak Sarıgül’ün kadrosunda tecrübeli isimlerin başında geliyor. Yaptığı açıklamalarla Devlet tecrübesiyle Türkiye Değişim Partisinin ve Sarıgül’ün kurmayları arasında yer alan Delikurt siyasete devam edeceğini ve Ülkeyi geldiği bugün ki durumdan kurtaracaklarını ifade etti.

Değişimin başladığını halkın bizleri benimsediğini dile getiren Delikurt, Türkiye Değişim Partisi’nin 26 Eylül Pazar günü saat:10,00’ da Ankara’da Ata Congresıum salonun da yapılacak olan büyük kurultaya bütün Türkiye’yi davet ederek artık Değişim Zamanı gelmiştir dedi.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri