Ali Aras Mazbatasını Alarak Görevine Başladı

Bir hafta önce gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzincan Merkez İlçe Başkanlığı seçimini kazanan ve mazbatasını alarak göreve başlayan Ali Aras, “Gayretimiz çabamız partimiz için olacak” dedi.

Ali Aras Mazbatasını Alarak Görevine Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzincan Merkez İlçe Başkanlığı Genel Kurulu partililerin katılımı ile geçtiğimiz hafta sonu yapılmıştı. Delegelerin desteği ile Ali Aras CHP Erzincan Merkez İlçe Başkanlığına seçilmişti. Seçimi Kazanan Ali Aras Erzincan Seçim Müdürlüğü tarafından hazırlanan mazbatasını aldı.

Yeni Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililerinde katılımı ile Ali Aras’a Mazbatası Seçim Müdürü Tekin Seyhan tarafından verildi. Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Merkez İlçe Başkanı Ali Aras mazbatasını aldıktan sonra açıklama yaptı. Aras yaptığı açıklamasında şunları söyledi; “ Öncelikle Partimize Erzincan’ımıza hayırlı olması temenni ediyorum. Partililerimiz, Delegelerimizin tevazu gösterdikleri bu seçimden sonra Cumhuriyet Halk Partisi’ni Erzincan’da daha iyi bir noktaya taşımak ve Erzincan’da Milletvekili çıkartmak için çalışmalarımızı yapacağız.

Gayretimiz ve tüm çabamız partimiz için olacak diyen Aras, “ Bütün arkadaşlarımla genç yeni yüzlerle iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum. Tabana ineceğiz, üyelerimize ineceğiz, seçmenlerimizle birlikte başarıyı yakalayacağız tüm Erzincan’la beraber” diye konuştu.

Sondakika haber