AK Parti Sevdadır

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve AK Parti Erzincan Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin 20. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ortak bir basın açıklaması yaptılar.

AK Parti Sevdadır

AK Parti’nin 20. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle İl Başkanı Şireci ve Merkez İlçe Başkanı Av. Bulut yaptıkları ortak açıklamalarında şu ifadelerde bulundular; “ 14 Ağustos 2001 yılında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde "Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" sloganıyla kurulan AK Parti'yi aziz milletimiz tek başına iktidara taşımıştır. Türkiye, AK Parti'nin iktidarda olduğu 20 yılda birçok konuda çağ atladı. Partimizin iktidar olduğu 20 yıl da ülkemizin istikrarlı büyümesini ve dünya da söz sahibi olmasını hazmedemeyenler bizi bölmek, parçalamak ve diz çöktürmek için her türlü oyuna başvurmuşlardır. Ancak darbe girişimleri ve ekonomik operasyonlara karşı aziz milletimiz, birlik beraberlik içerisinde omuz omuza durarak hainlere geçit vermemiştir.

Özellikle son 10 yılda ülkemiz birçok kez saldırıya maruz kalırken 15 Temmuz darbe girişiminde de milletimizle sokaklara koşarak tanklara, tüfeklere, bombalara karşı vatanımızı koruduk. Türkiye her saldırıya Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aziz milletimizin kararlı duruşuyla en sert cevabı vermiştir. Bizi bölmek, parçalamak isteyenler ise Türk milletinin duruşu karşısında hayal kırıklığı yaşamıştır. Darbelerle Türkiye'yi parçalayamayanlar ekonomik operasyonla diz çöktürmeye çalışıyorlar.

Bu kesimlerin çok iyi bildiği fakat kabullenmek istemediği Türkiye'nin Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lidere sahip olduğudur. Allah'ın izni ile oynanan tüm oyunlara rağmen Cumhurbaşkanımız önderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için ilk günkü aşkla, inançla yolumuza devam ediyoruz. AK Parti milletin kendisidir. AK Parti sevdadır, millete hizmet partisidir.

Geride kalan 20 yılda pek çok başarıya imza atan AK Parti döneminde ülkemiz adeta çağ atlamış, ekonomiden, sağlığa, iç ve dış politikadan enerjiye, tarımdan ulaşıma, turizmden insan haklarına kadar pek çok alanda devrim niteliğinde çalışmalara imza atmıştır. Türk siyasi tarihine adını altın harflerle yazdıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti, sadece ülkenizin değil, tüm İslam âleminin ve gönül coğrafyamızın umudu olmuştur. AK kadrolar olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da büyük bir aşkla ve şevkle ülkemize ve Aziz Milletimize hizmet etmeye ilk günkü inanç ve heyecanla çalışmaya, “Büyük ve Güçlü Türkiye” hedefine inanç ve azimle yürümeye devam edeceğiz. Partimizin 20. Kuruluş yılı vesilesi ile bugüne kadar partimizin değişik kademelerinde hizmette bulunmuş tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarıza da Allah'tan rahmet diliyor. AK Parti'mizin 20. kuruluş yılını kutluyoruz, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini niyaz ediyor, saygılarımızı sunuyoruz” dediler.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sağlık Haberleri