banner35

Tüm Tedaviler Yerinde Yapılıyor

Hayırsever iş adamı Hacı Ali Akın tarafından yaptırılan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Ağız Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yaklaşık bir yıldır yeni binasında hizmet vermeye devam ediyor.

Tüm Tedaviler Yerinde Yapılıyor

Yeni binasında 6 uzman hekim ve 32 tane diş hekimi ile yaklaşık bir yıldır hizmet verdiklerini belirten Ağız Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi DT. Fatih Çelik; “Türkiye'de birçok ilde Hatta büyük illerde daha yapılamayan tedavileri burada Ağız Diş Sağlığı Hastanemiz de sorunsuz olarak sürdürdüklerini belirtti.

Ağız Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi DT. Fatih Çelik yaptığı açıklamasında; “Ramazan ayını atlattık, Ramazan Bayramını Eda ettik. Allah tekrarını nasip etsin. Biz Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak Ramazan boyunca malum niyetli olan Vatandaşlarımızın daha az uğraması ile normal zamanlara nazaran sakin bir dönem geçirdik.

Ramazanda Ortalama 350-400 arası hastalarının olduğunu belirten DT. Çelik, Günlük hafta içi sayılarımız Tabii ki Ramazan bitimi ile birlikte bu yoğunluk arttı. Hem Ramazan'daki gelmeyen vatandaşların gelmeleri hem de il dışındaki yaşayan Gurbetçi vatandaşlarımız da gelince bu sayı bizim Ramazan öncesinde 750 civarı olan hasta sayımız büyük ihtimalle 800-850 belki 900 kişiyi bulacak ve yoğunluk yaşanacaktır. Vatandaşların bu yoğunluktan etkilenmemeleri için benim kendilerini tavsiyem MHRS sistemini aktif olarak kullanmaları biz vatandaşların rahatlıkla MHRS randevuları alabilmeleri ve muayene olabilmeleri için gerekli alt yapıyı hazırladık. Sadece Vatandaşlarımızın biraz daha fazla ilgi göstermelerini bekliyoruz, günlük 800-900 kişi olan muayenenin 400 civarını MHRS randevusu için ayarladık” dedi.

Son dakika haber buldum Sondakika haber