Genç Başkan Özgür Subaşı ve Sanatçı Şebnem Ceyhan Mavi Karadeniz TV’de

Amatör spor kulüplerine desteklerini sürdüren En genç kulüp başkanı olan İstanbul Gençler gücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı, Mavi Karadeniz TV ile yaptığı antlaşma ile amatör spor kulüplerini ekranlara taşımaya devam ediyor.

Genç Başkan Özgür Subaşı ve Sanatçı Şebnem Ceyhan Mavi Karadeniz TV’de

Mavi Karadeniz TV’de Şebnem Ceyhan ile birlikte her hafta sonu Cumartesi günleri Amatör Spor ve Profesyonel Spor kulübü camialarının yer aldığı spor, sanat panorama programında spor ve sanatseverler ile birlikte olduklarını belirten İstanbul Gençler gücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı, sezon sonuna kadar Amatör spor kulüplerini ekranlara taşımaya devam edeceklerini söyledi..

                  

Genç Başkan Özgür Subaşı açıklamasında, Sanatçı Şebnem Ceyhan ile birlikte, Spor, Sanat Panorama programı adıyla Amatör Spor kulüplerimizin sesini Mavi Karadeniz TV ekranlarında televizyona taşıyoruz. Her Cumartesi 21.00.ile 23.00 arası Spor kulübü başkanlarımızı yöneticilerimizi hocalarımızı ve oyuncularımızın veterelerini canlı yayında ekrana getiriyoruz. Bize destek olan ve yanımızda bulunan herkese teşekkür ederiz” dedi. 

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber