banner35

Koşan, Hedefimiz Kurumumuzu En İyi Şekilde Temsil Etmek

Erzincan Valiliği Organizasyonunda Erzincan genelinde kurumlar arası Voleybol turnuvası düzenleniyor. Erzincan ilinden 18 kurumun başvurduğu voleybol turnuvasında 25 Eylülde gurupların belirlenmesi için kura çekimi yapılacak.

Koşan, Hedefimiz Kurumumuzu En İyi Şekilde Temsil Etmek

Gurup belirleme kuraları ve müsabakaların başlamasına kısa süre kala turnuvaya katılacak olan kurumlar oyuncuları Erzincan Gençlik ve spor il müdürlüğü salonunda çalışmalarını sürdürüyorlar.

Müsabakalara oldukça iddialı hazırlanan Erzincan Gazeteciler Cemiyeti(EGC) üyesi oyuncular haftanın belirli günlerinde çalışmalarını sürdürürken EGC başkanı Muzaffer Koşan çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Koşan, “ hedefimiz belli en iyisini yapmak. Erzincan Gazeteciler Cemiyeti üyesi arkadaşlar iddialı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah her hangi bir sakatlık olmadan gurup maçlarımızı tamamlarız. Arkadaşlarımız Kurumumuzu en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyorlar. Turnuvaya katılım sağlayan tüm kurumlara başarılar dilerim” dedi.

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti(EGC) İletişim Başkanlığı Erzincan İl Müdürü Yahya Tekin, Erzincan Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Akpınar, DHA temsilcisi Coşkun Menek, AA Erzincan Temsilcisi Barış Yalçınkaya, Habercan Gazetesi Sorumlusu Haluk Uçar, Can TV muhabiri Alpaslan Kanmaz, Kazankaya Gazetesi Muhabiri İbrahim Gürler, Faruk Canbaba, Kemal Arduç ve Yasin Köz’den oluşuyor..

Son dakika haber buldum