Esnafa Yüzde 5 İndirim

Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB), Erzincan Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile imzaladığı protokolle esnaf ve sanatkârların tüketim tutarı üzerinden yüzde 5 indirim almasını sağladı.

Esnafa Yüzde 5 İndirim

ESOB Başkanı Bedir Limon’un girişimleriyle esnaf ve sanatkârlara bir nebze de olsa nefes aldıracak bir protokole imza atıldı. Aras Elektrik A.Ş. ile yapılan görüşmeler sonunda esnaf ve sanatkârların işyerlerinde kullandığı elektriğin tüketim tutarı üzerinden yüzde 5 indirimli fatura ödemesi sağlandı. Protokole Erzincan Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş. İl Müdürü Turgut Fidan ile birlikte imza atan ESOB Başkanı Bedir Limon, “Esnaf ve sanatkârımız artan enerji fiyatları karşısında zor bir dönem geçiriyor. Bu noktadan hareketle Aras Elektrik A.Ş. ile yaptığımız görüşmeler sonunda yüzde 5 oranında bir indirim sağladık. Her daim bol kazançlar dilediğimiz esnaf ve sanatkârımıza hayırlı olsun” dedi.

Elektrik faturalarında yüzde 5 indirimden yararlanmak isteyen esnaf ve sanatkârların Aras Elektrik A.Ş. ile yapacakları sözleşme için Sicil Kayıt Belgesi, Vergi Levhası, Kimlik Fotokopisi ve Kaşe ile Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine haftanın 1. ve 2.günü gelerek sözleşmelerini yapılması gerekmektedir.

Hasan Çakmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Sondakika haber