banner35

EGC ’den Barış Pınarı Hareketine Destek

Barış Pınarı harekâtının başlamasının ardından Erzincan Gazeteciler Cemiyetinden destek mesajı geldi. Barış Pınarı Harekâtının yürekten ve tam bir destekle arkasında ve yanındayız denildi.

EGC ’den Barış Pınarı Hareketine Destek

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan, yaptığı açıklamada; "Barış Pınarı Harekâtı başladı. Türkiye'nin hedefi terör koridorunu yok etmek, barış koridorunu tesis etmek. Cenabı-ı Hak Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Barış Pınarı Harekâtının yürekten ve tam bir destekle arkasında ve yanındayız. Türk Silahlı Kuvvetleri PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerinin kökünü kazımak hedefiyle muazzam bir harekâtın içindedir.

Türkiye Cumhuriyeti, Barış Pınarı Harekâtıyla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır. Tarihi boyunca kazandığı zaferlerle şanını pekiştiren Türk ordusu, bir kez daha milletinin ve devletinin bekası için sefere çıkmıştır. Rabbim kahraman Mehmetçiğin yolunu açık etsin, ordumuzu muzaffer kılsın” ifadelerine yer verdi.

Son dakika haber buldum