Oğuzhan Aydın’dan Kenthaber24’e Ziyaret

Erzincan’da Medya alanında hizmet veren Kenthaber24 İnternet Haber sitesi ve Gazetesi imtiyaz sahibi Hasan Çakmak’ı ofisinde ziyaret eden, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Oğuzhan Aydın son çıkan kitabı Gök Girsin Kızıl Çıksın adlı kitabını takdim etti.

Oğuzhan Aydın’dan Kenthaber24’e Ziyaret

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Oğuzhan Aydın son çıkan kitabı Gök Girsin Kızıl Çıksın adlı kitabını Erzincan’da Medya alanında hizmet veren Kenthaber24 İnternet Haber sitesi ve Gazetesi imtiyaz sahibi Hasan Çakmak’ı ofisinde ziyaret ederek hediye etti.

Genç yaşına rağmen Erzincan kamuoyunun yakından tanıyıp sevdiği Türkiye'nin birçok ilinde ve aynı zamanda Türki Cumhuriyetleri'nde seminer ve konferanslar veren Eğitimci Yazar Dr. Oğuzhan Aydın ziyarette yaptığı açıklamada “Emeğinize, gayretinize sağlık. 7 gün 24 saat nihayetinde bir öz veriyle, gayretle bütün zorluklara rağmen görev yapıyorsunuz. Gazetecilik malumunuz olduğu üzere demokratik, hukuk devletinde olmazsa olmaz görevlerden biridir dedi. Aydın konuşmasında, “Vatandaşın doğru, tarafsız, objektif haberlere ulaşabilmesi ve ulaştırdığınız haberler ile kamuoyu oluşması açısından da yaptığınız görev çok önemli. Kamuoyunun oluşması aynı zamanda devlet ile birey arasındaki ilişkiyi de tesis eden, önemli bir unsur. Vatandaşlarımıza vermiş olduğunuz bu tarafsız ve ilkeli yayınlardan dolayı teşekkür ediyorum. Toplumu bilgilendirme, toplumun ufkunu açma ve toplumu yönlendirme konuları ile toplum ve devlet arasındaki ilişkilerin sağlıklı yürümesinde son derece hassas bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bizde, sizleri yakından takip ediyoruz. Rabbim kazasız, belasız nice yıllar daha basınla hizmet etmeyi nasip etsin. Önemli bir görev icra ediyorsunuz, bu görev bizim için olmazsa olmaz görevlerden biridir. Yayın hayatınızda başarılar dilerim dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kenthaber24 İnternet Haber sitesi ve Gazetesi imtiyaz sahibi Hasan Çakmak ise; çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Erzincan’ımızın ender yetiştirdiği edebiyatçılarımızdan birisiniz” dedi.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Oğuzhan Aydın son çıkan kitabı Gök Girsin Kızıl Çıksın adlı kitabını Erzincan’da Medya alanında hizmet veren Kenthaber24 İnternet Haber sitesi ve Gazetesi imtiyaz sahibi Hasan Çakmak’ a takdim etti.

Son dakika haber buldum