Avukatlara Çocuk ve Ergenlerde Adli psikiyatrik değerlendirme Semineri

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Dr. Melike Kevser Gül tarafından Erzincan Barosu üye avukatlara yönelik olarak Çocuk ve Ergenlerde Adli psikiyatrik değerlendirme konulu seminer verildi.

Avukatlara Çocuk ve Ergenlerde Adli psikiyatrik değerlendirme Semineri

Erzincan Baro başkanlığı tarafından Erzincan barosu üye avukatlara yönelik eğitim seminerleri devam ediyor.

Erzincan Barosu Toplantı salonunda gerçekleştirilen ve Uzman Doktor Melike Kevser Gül’ün ( Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ) sunumuyla “ Müdafinin suça sürüklenen çocuklar ve suç mağduru çocuklarla görüşmelerinde kuracağı iletişim dili, çocukların psikolojik durumu ve Empati “ konulu eğitim seminere Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk ile beraber Baro üyesi 50 avukat katıldı.

Toplantı öncesinde kısa bir teşekkür konuşması yapan Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk, “ Suç işlemiş ve suça maruz kalmış çocukların bulunduğunu belirterek, bu çocuklarımız ile adli olarak görüşmelerde kullanılması gereken dil, çocukların psikolojik durumları, Empati konuları ile ilgili mesleki eğitim seminerimize hoş geldiniz. Eğitim seminerimizi verecek olan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Dr. Melike Kevser Gül hanımefendi davetimizi kırmayıp geldiği ve vereceği eğitim için şahsım ve kurumum adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk’ün konuşmalarının ardından, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Dr. Melike Kevser Gül yaklaşık 1 saat süren Çocuk ve Ergenlerde Adli psikiyatrik değerlendirme konulu seminerini verdi.

Seminer soru cevap şeklinde devam etti. Program sonunda Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk günün anısına Erzincan hatırası bakır tabak hediye ettikten sonra verilen ikram ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Son dakika haber buldum Spor haberleri